Činnost

Hlavní program naší činnosti:

  • zpracování celého sortimentu hotelového prádla

  • praní a ruční žehlení tvarového prádla

  • zpracování prádla pro wellness a lázeňské provozy

  • zpracování restauračního prádla včetně tvarového

  • zpracování dekoračního prádla pro catering a výstavní agentury

  • zpracování celého sortimentu prádla pro catering

  • praní a žehlení prádla zdravotnického prádla (lékaři, lékárny) 

Samozřejmostí je doprava na místo určení a hygienické balení do perforované folie.

Technologie

Praní

Na praní jsou využívány automatické pračky značky PRIMUS o náplních 3 x 55, 22, 10 a 6 kg prádla. Veškeré prací programy jsou postaveny na daný druh prádla či konkrétního zákazníka a to vždy s ohledem na šetrné zpracování. Dávkování detergentů je též řízené mikroprocesorem a probíhá automaticky bez zásahu obslužného personálu. K zadanému pracímu programu je automaticky přičleněný program dávkování jednotlivých detergentů. Detergenty jsou maximálně ekologické a jsou dodávány koncentrované, v tekutém stavu. Každá zakázka je prána samostatně, takže je odstraněn problém se záměnou prádla jednotlivých zákazníků. Jelikož se jedná o prádelenský provoz střední kapacity, lze individuálně vyjít vstříc každému zákazníkovi.

Sušení

K sušení jsou využívány bubnové sušiče značky PRIMUS o náplních 2 x 55, 35 a 13 kg prádla. Kapacitně je prádelna dobře vybavena na zvládnutí velké množství froté prádla. Froté prádlo je skládáno ručně, čímž lze zajistit vyšší stupeň kontroly prádla před expedicí. Froté prádlo je baleno z hygienických požadavků do perforované folie.

Žehlení rovného, ložního prádla

Na žehlení rovného prádla je využívána žehlící linka od firmy Primus. Jedná se o žehlič o průměru válce 1200 mm a pracovní šíři 3000 mm. Konstrukce žehliče umožňuje vysokou kvalitu žehleného prádla bez stopáže. Žehlič nemá vodící tkanice, takže je ideální i pro stolní prádlo větších rozměrů. Za žehličem je nainstalován podélný skladač totožné pracovní šíře. Podélné sklady jsou automatické, příčné sklady jsou dělány ručně, čímž je dodržována správná forma i formát složeného prádla před expedicí.

Žehlení tvarového prádla

Na žehlení tvarového prádla jsou určeny žehlící profi stoly. Z toho vyplývá, že veškeré tvarové prádlo je zpracováno a skládáno ručně. Balení a expedice tvarového prádla je dle požadavku zákazníka.


Balení, expedice a doprava

Veškeré expedované prádlo je baleno do perforované folie. Každá zakázka je zpracována individuálně od příjmu až po expedici k zákazníkovi. Dopravu zajištují dva skříňové automobily o nosnosti cca 1500 kg. Rychlé a malé objemy prádla zajišťuje osobní vozidlo combi.


P-Service, s.r.o.
Prádelna
Průmyslová 62
251 63
Strančice u Říčan

Telefon:
326 603 491
603801625
739504068

trepes@p-service.cz
benda@p-service.cz

IČ: 26751518
DIČ: 26751518

mapa

www.primuslaundry.cz

www.bezema.com

paticka stranek